داستان چیست؟

داستان از این قرار است که ما می‌خواهیم مسابقه‌ای با موضوع «ایده‌های خلاقانه به منظور کاهش مصرف سیگار» در دانشگاه تهران، به طور خاص در پردیس فنی (جلوف) برگزار کنیم. هزینه اجرایی ایده برتر تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال توسط ما تامین خواهد شد. به علاوه به گروه ‌های برنده لوح تقدیر و جایزه ویژه نقدی نیز اهدا خواهد شد.
شما می‌توانید با دوستانتان گروه‌هایی تشکیل داده و ایده‌های عملیاتی خود برای کاهش مصرف سیگار جلوی دانشکده فنی دانشگاه تهران (جلوف) را برای ما بفرستید. این ایده می‌تواند هر شکل و شمایلی داشته باشد.
ایده‌های ارسالی توسط شما در دو مرحله داوری خواهد شد. معیار سنجش ایده‌ها، نوآوری، اثرگذاری و شناخت شما از محیط اجرای طرح و دانشجویان مخاطب خواهد بود.
در مرحله نخست ایده‌های وارده، بررسی و غربال می‌شود. ایده‌های منتخب در مرحله دوم برای ارائه‌ی حضوری دعوت می‌شوند و هیئت داوران متشکل از متخصصان، مدیران و گروه دانشجویان ایده‌های برتر را انتخاب و به اجرا می‌گذارند.

ما که هستیم؟

ما برگزار کنندگان این مسابقه، گروهی هستیم متشکل از دانشجویان رشته‌های گوناگونِ مرتبط با موضوع، به سرپرستی یکی از اساتید جوان پردیس فنی دانشگاه تهران که با حمایت بنیاد ملی نخبگان و مرکز مشاوره دانشگاه تهران اقدام به برگزاری مجموعه طرح‌هایی در جهت کاهش مصرف سیگار در پردیس فنی نموده‌ایم.

شرایط شرکت و مهلت ارسال طرح‌ها؟

۱-حداقل یکی از اعضای گروه‌های شرکت کننده باید دانشجو باشد.
۲- برای ارسال هر ایده پر کردن کاربرگ مسابقه الزامی است. کاربرگ را می‌توانید از طریق سایت
www.jelof.ir
ارسال نمایید.
۳- پرسش‌ها و راهنمایی درباره چگونگی ارسال طرح‌ها را از طریق آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
یا شناسه تلگرام @sepehr_seraji
مطرح نمایید.
۳- آخرین مهلت ارسال طرح‌ها 14 مرداد ۹۸ خواهد بود.

چشم به راه ایده‌ها و طرح‌های بکر شما هستیم....

 

 دریافت کاربرگ ایده